CEO

Veli Fidanverdi

SAYGI DEĞER MÜŞTERİLERİMİZ VE DEĞERLİ İŞ ORTAKLARIMIZ
Merhaba
Candess ailesi olarak 2002 yılından bu yana çalışanlarımızı, tedarikçilerimizi ve müşterilerimizi ailemizin bir bireyi olarak gördük. Bu büyük ailemizle bıkmadan usanmadan, yorulmadan mobilyanın kalbi olan bu güzel ve şirin İnegöl ilçemizde dünya genelinde ses getirecek ilk olacak birçok farklı tasarımlara ve satışlara imza attık ve atmaya devam edeceğiz. Bu büyüme yolunda başta ekibimiz olmak üzere 100’ün üzerinde mağazacılarımıza ve yine 100’ün üzerinde tedarikçilerimize ve 25 farklı ülkeden Candess bayrağı taşıyan bayilerimize buradan her birine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Saygı değer nihai tüketicilerimiz: Merhaba sizin de bildiğiniz gibi mobilya eve taşınan ve sadece iç bölümleri kullanılmaya yarayan bir kütle olmamalı ve böyle bakılmamalı sağlam, güçlü, kaliteli ve konforlu olmalı. Bir uyum ve görsel tasarımı olmalı evimizin içinde eşya ailesi ile de uyumlu olmalı, huzur vermeli size işte bizde Candess ailesi olarak tam da bunun için tasarımlarımıza çok önem veriyoruz, vermeye de devam edeceğiz. Üretmiş olduğumuz yatak odası, yemek odası ve koltuk takımları olarak ürün çeşitliliğimizde cebinize ve zevkinize uyum sağlayacak birçok renk ve model alternatifleri ile üretim alt yapımızı daha da güçlendirerek fabrikamızda kullanılan son teknoloji makina parkuru ile kaliteyi ve görkemli tasarımları sizlerle buluşturmanın keyfini yaşıyoruz. Tam 20 yıldır ürettiğimiz ve tasarladığımız birçok tasarımımızla evlerinizi donattık, sizlerleyiz hep bundan sonrada yine ilklerimizle devam edeceğiz yolumuza yaşadığımız bu evrede gerek ülkemiz gerekse dünya için büyük bir sınavdı. Candess ailesi olarak şunu hep bildik ve söyledik yaşamın olduğu her yerde umut hep vardır ama önemli olan günümüz insanının gelecekte, bugün de çocuklarımızın iyi insan olmayı kendilerine ve kendimize bir çizgi bilip geçmişten günümüze ahlaki ve insani değerlerimizi kaybetmemiş olmamızdır. Everilerek gelişen ve değişen dünyamızda ekibimizin uyum gücü ile Candess ailesi sizlere hizmetkar olma yolunda devam edeceğiz.

Buradan desturunu her daim bilen ekibimize, farklı bakış açılarını esirgemeyen müşterilerimize, her daim çözüm ortaklarımız olan tedarikçilerimize, siz nihai tüketicilerimize, ve dünya üzerinde yaşamını süren tüm canlılara selamlarımızı iletiriz.
Sağlıcakla kalmanız dileğiyle…