Neden Candess

Candess Mobilya ,konfor ve rahatlık kadar, kullanıcı sağlığını da ön planda tutuyor. Sahip olduğu “İnsan ve doğa dostu üretim ” prensibi doğrultusunda süngerinden döşemesine, ahşabından boyasına kadar insan sağlığına zararsız, doğa ve çevre dostu malzeme kullanılarak tedarikçi firmalar ile işbirliği yapıyoruz.

Tasarım, malzeme ve işçilik alanındaki yüksek kalitemize uygun fiyatla müşterilerimize sunmak temel ilkelerimizdendir.
Ürünü satın aldıktan sonra yaşanabilecek her türlü soruna hızlı ve etkin çözüm üreterek müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyede tutarız.
Candess Mobilya olarak yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı mobilyasında daima kaliteli, modern, fonksiyonel ve en güncel trendleri siz değerli müşterilerimiz için üretiyoruz.
Farklı beğenilere seslenen alternatifler, isteğinize göre modül değişikliği ile rahatlığın en doğal halini birinci sınıf malzemelerle sizler için tasarlıyoruz.
Sektörde en deneyimli firmalar kategorisinde öncü olan firmamız, kaliteli,modern, fonksiyonel ve en güncel trendleri siz değerli müşterilerine sunmayı ilke olarak benimsemiştir.
Değişen ve yenilenen mağazacılık anlayışıyla Türkiye’nin 81 ili ve dünyanın 45 farklı ülkesindeki müşterilerimizle en önemli ilkemiz olan mutlu müşteri halkasını genişleterek büyütmek hedefini sürdürüyoruz.Çünkü çok iyi biliyoruz ki mutlu müşteri mutlu mağazalar demektir.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap veren proaktif bir anlayışla çalışmak, ürün/hizmetlerimizi zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunmaktır.
Müşterinin yenilik beklentisini tetikleyecek ürünler ve özgür seçim olanakları sunar, yaşamındaki her faaliyete değer katarız.